| Tamyna a întrebat:

Buna TPU intrebare pentru fete cum imi pot deslipi niste unghii false lipite cu super glue? va rog ajutor FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Le ti mult in apa calda apoi incerci sa le dezlipestilaughingVa functiona stai chill

3 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Servuswave tine.le 5 10 minute in calda va fi mult mai usor sa le desplipesti. Si eu imi pun cateodata si asa fac
funda?

| Lyiia a răspuns:

Buna!
Cel mai bun tratament:le tii in apa calda.
Trebuie sa le tii vreo 10 minute maxim si apoi se vor dezlipi mult mai usor!
Crede-ma, merge!
Sper ca te-am ajutat!

| Alexu24 a răspuns:

Crede-ma am avut unghiile lipite cu Picatura si; e-am putut dezlipi fara apa laughing)