| kitty00 a întrebat:

Intrebarea nu este pusa de mine, este pusa de o colega care peste doua saptamani si 4 zile face 13 ani :X:X:X:! Intrebarea este:-Cum pot face o petrecere perfecta de ziua mea? La ce ora sa inceapa? Dati-mi niste retete de tort! Daca spuneti ca este o chestie stupida din a-mi face ziua eu pot sa nu mi-o mai fac.Nu este obligatoriu! Melodii? Ce melodii sa pun laughinglaughing. HELP ME!

Răspuns Câştigător
| AsTheLove a răspuns:

Buna XDEUUU,
In primul rand fii calma..nu ajuta cu nimic daca te agiti in mesaje.Ca sa organizezi o petrecere, trebuie intai sa o inviti pe colega ta in ziua in care implineste 13 ani la tine, pe la ora 17-18 p.m., si sa te prefaci ca nu stii nimic..Roag-o pe mama ta sa pregateasca un tort racoritor de fructe-pentru vara-si tu incearca sa creezi multe confetti din servetele multicolore.Mai tarziu, trebuie sa te ocupi de mancare, nu poti lasa invitatii flamanzi vreo 3 ore de petrecut..in al doilea rand, ia-i un cadou pe care si-l dorea de mult timp![Sfat:mergi cu ea cu o saptamana inainte la mall si vezi ce ii place cel mai mult.dar ai grija la bani.].De muzica nu iti face griji. daca stii deja ce gen asculta prietena ta de muzica, deja poti sa ii faci un cd cu multe piese preferate..nu uita!:TELEFONUL,pentru a invita musafirii si a-i aduce multe cadouri...
In special cam asta ar fi pentru o petrecere...[Exemplu muzica:Rock, Pop, R&B, Jazz, Clasic etc.etc.]
Te-am ajutat?

AsTheLove

1 răspuns:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Pacat ca nu faci 14-15 ani. Ca puteai sa te duci in club cu prietenii. happy