| keytleen a întrebat:

La filologie de cate ori se faci matematica?

Răspuns Câştigător
| Barbu_Vlad_1996 a răspuns:

Eu sunt la filologie si in primii doi ani adica a 9 a si a 10 a am facut 2 ore pe saptamana, iar acum in clasa a 11 a nu mai fac deloc. Bafta! Ai ales bine.

| keytleen explică (pentru Barbu_Vlad_1996):

Mai am nevoie putin de ajutor: M-am transferat de la protectia mediului la filologie si cica trebuie sa dau niste diferente.In ce consta diferentele astea? Vreun examen? La ce materie trebuie sa dau diferentele sper ca nu la mate nu? Multumesc

| Barbu_Vlad_1996 a răspuns (pentru keytleen):

Pai cred am raspuns cam tarziu, probabil ai dat la Romana, Istorie si limbi straine.

6 răspunsuri:
| Ioonela a răspuns:

In clasa a IX-a si a X-a se fac 2 ore pe saptamana, iar dupa aceea nu o sa se mai faca mate deloc. Succes la scoala!winking

| xesusn a răspuns:

A 9 si a 10 cate 2 h pe saptmana dupa care numai faci.

| sweettkarina97 a răspuns:

Primii doi ani se fac 2 ore pe saptamana iar din clasa a 11 nu mai faci deloc. BAFTA!

| keytleen explică:

La ce dau bac la filologie?