| Francesca1997 a întrebat:

La inceput de relatie prietenul meu ma saluta gen(buna dimineata si seara noapte buna) de cand i-am spus ca sunt virgina ma saluta(buna dimineata copilas sau noapte buna copilas), la inceput imi placea dar acum a inceput sa ma calce pe nervi...e normal sa-mi spuna asa?(F18)

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vrea sa te atate ca sa ii cazi in plasa. Zi-i si tu: buna dimineata bebelus.

| Narcis2007 a răspuns:

E chiar dragut, cu ce te deranjeaza?

| Innsbruck a răspuns:

Mai copilas este el, repetand asta non-stop. Spune-i sa inceteze, daca nu vrea sau incepe sa te sfideze, lasa-l. Si se mai plang de ce virginele sunt pe cale de disparitie in ziua de azi.

| Narcis2007 a răspuns (pentru Innsbruck):

*Captain Obvious on duty* virginele nu vor disparea niciodata, decat daca se nasc deja dezvlrginate ceea ce nu ar fi posibil

*Captain Obvious flies away*