| anamaria0974 a întrebat:

Buna TPU la scoala imi place de un baiat (el este in clasa diferita) dar are prietena dar nu prea ii acorda multa atentie. deci eu sunt indragostita nebuneste de el si chiar vreau sa fim impreuna dar ce sa fac ca are prietena dar din cate am auzit nu o iubeste si nuci ea pe el cum ii atrag atentia fara sa par obsedata astfel incat sa ma placa. va rog ajutati-ma dau fundita big grin

1 răspuns:
| DeutzaMika a răspuns:

Bagate in seama cu colopgele lui cu iubita lui! Crede-ma sunt inaceiasi situatie dar e ceva diferit ei se plac! Dar am inceput sa il uit si sa nu mai stau pe langa el! Simplu perntru tine ar fi ca sa il bagi in seama si din astea te imprietenesti cu baieti care stau pe langa el si incerci sa ii "tragi" de limba! sper ca ti-am fost de ajutor! funda?