| IngerCazator a întrebat:

La scoala la mine este un baiat de care imi place! Mereu se uita lung la mine si imi zambest! Intr-o zi s-a oprit in mijlocul holului se uita la mine si imi zambea, i-am zambit si eu! In alta zi a trecut pe langa mine si m-a atins usor pe mana! Iar acum 3 zile cand s-a terminat pauza toti au fugit in clasa si cand a trcut pe langa mine m-a imbratisat >asa repede! Ce credeti ma place? Si daca da cum as putea face ca sa fim impreuna!?! Ce za-i zic? (cel mai bun raspuns primeste funda)

Răspuns Câştigător
| Ada233 a răspuns:

Aww ce drăguţ puppy dog eyes. Când vă mai uitaţi aşa unu la altul ia-l usor de mana si intreaba-l : vrei sa fim impreuna? Ar fi drăguţ şi un sarut apoibatting eyelashes. Succes te pup:*

3 răspunsuri:
| Cryshhtian a răspuns:

Pai din tot ce ai scris rezulta ca va placeti reciproc, cand va mai vedeti incepe sa vorbesti cu el, vezi si tu poate doar incearca sa te vrajeasca sa cazi in plasa lui iar apoi sa suferi.