| anonim_4396 a întrebat:

Locuiesc de 7 ani in franta si sunt in clasa a 12a. De 1 an si jumatate sunt nevoit sa suport un rasist care acum este in clasa cu mine. Astazi asa tare m-a enervat ca era sa ma bat cu el in timpul orei. Acum intrebarea mea este: cum sa fac sa ma abtin luni sa nu-i zdrobesc capul cu un box de fier? Pur si simplu nu mai suport toate propourile rasiste care mi le adreseaza. Tot ce pot sa spun e ca m-am comportat ok fata de toata lumea si inclusiv cu el

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Ignora-l complet. Genul acesta de oameni le place sa atragă atenția asupra lor. Nu ii răspunde cu aceeași moneda, arata ca ești diferit și învinge răul prin bine.