| motanita14 a întrebat:

luna viitoare fac 12 ani love struck si sunt foarte incantata big grin, cand aveam 10 ani mai am pus intrebari aproape legate de acelasi subiect, deci am par la subrat[pubian] si e cret si mai am si in zona acea intima si e tot cret acum 2 zile am citit ca e un semn ca iti va veni ciclul menstrual in 6 luni sau 1 an e adv? :S, cel mai bun raspuns primeste funda :*

Răspuns Câştigător
| sspyddy a răspuns:

Nu e adevarat trebuie sa astepti sa faci piatra la piept e ceva in gen nu stiu cum sa zic o sa te doara pieptu mai exact sfarcurile si cand o sa pui mana simti ca ai o piatra acolo si o sa te doara big grin funda?

| motanita14 explică (pentru sspyddy):

Pai ma dor!

| sspyddy a răspuns (pentru motanita14):

Atunci numai e mult abia dupa ce iti dispare "piatra" o sa iti apara si menstruatia big grin