| Bestxl a întrebat:

m-am dat ieri cu o crema de la Avon sa ma bronzez si nu am stat la soare pentru ca nu suport soarele, si m-am facut pe tot corpul, numai dungi, pe undeva sunt bronzata pe undeva nu... praf! Cu ce pot sa dau sau ce pot sa fac sa mi se ia? Dau funda. puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| JeSuisElle a răspuns:

Asta se intampla cand folosesti produse de la Avon. Stai departe de soare o perioada si daca ai de gand sa pleci undeva da-te cu o lotiune cu protectie ridicata, iar cand faci baie apa sa fie la temperatura medie.

| stockholm1998 a răspuns:

Buna eu cred ca problema este ca nu ai stat la soare ci te-a prins el pe undeva