| adinafloryna21 a întrebat:

Buna TPU... M-am indragostit de un baiat mai mare ca mine cu 6 ani. Cand trece pe langa mine ma priveste, imi zambeste, dar nu am curajul sa il salut si nici el nu o face. Am un frate mai mare, si ei doi se inteleg super bine. Toate prietenele imi spun ca e adevarat, si el ma priveste si e posibil sa ma placa. Dar ele zic ca poate sa fie timid, dar nu cred pentru ca de ce cu alte fete vorbeste sau se combina cu ele. Cu mine de ce nu vorbeste? Ar putea fi din cauza ca este prieten bun cu fratele meu si nu vrea sa se certe cu el?

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Nu are nici o importanta daca e prieten cu fratele tau... Poti sa intri in vorba cu el pe site-urile de socializare..asa o sa iti fie mai usor sa il abordezi...

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Ce relevanta are faptul ca este prieten cu fratele tau?!
Poti sa afli chiar de la fratele tau daca te place.
Daca e timid, poate sa vorbesca cu alte fete cu care se cunoaste de multa vreme.
Poate din acest motiv nici nu se baga in sama cu tine.
Poti sa afli de la fratele tau asta.
Succes!

| Azµre a răspuns:

Nu te-ai gândit că ești prea mică? Sau nu te place pur și simplu!
Vorbește cu el mai mult, vezi ce aveți și ce nu în comun!