| USwinter a întrebat:

M-am mutat la alta scoala(sunt clasa 6-a),si,bineinteles ca aveam emotii si nu cunosteam pe nimeni de la noua scoala.Dar m-am imprietenit cu fetele din clasa, ma inteleg foarte bine cu ele(Sunt multi baieti in clasa).Si este un baiat asa dragut dar el pare genul ala popular dar nu e nesimtit, adica nu isi bate joc de altii etc.Si imi place de el dar nu pot sa vorbesc cu el.Nu pot sa ma duc direct la el si sa ii zic:,, buna eu sunt x (numele meu) pentru ca toata clasa imi stie numele dar baietii nu au vorbit cu mine.Si fetele par foarte de treaba si daca le zic ca imi place de el si le cer sa imi prezinte baiatul atunci o sa creada ca asa ma indragostest foarte repede.Si nu vreau sa ma creada o ciudata.Ce sfat imi dati? Cum sa vorbesc cu el? Stiu ca de abia a inceput scoala dar chiar vreau sa ma imprietenesc cu noii mei colegi.(si sa nu ziceti ca, ce imi trebuie mie baieti, ca eu invat foarte bine)

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Clasa a 6 a, probabil se gandeste doar la fotbal, jocuri si cum sa nu faca pipi pe langa toaleta.Nu cred ca te va considera prea ciudata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dragoste? Ai 12-13 ani.Il placi, am inteles.E ok.N-am nimic impotriva.Zi-le prietenelor tale, n-o sa comenteze

| galaxygirl13 a răspuns:

Nu fa nimic.
Te risti sa strici tot si sa fi batjocorita.