| Io009 a întrebat:

Imi place de o fata din clasa de la mine.Eu cred ca si ei ii place de mine.Si-a scris numele meu pe radiera se intimideaza cand vorbesc cu ea si mai multe.Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Robeert94 a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? ia`ti inima in dinti si fugi la ea :X crede`ma nu te va musca happy spune-i ce simti pentru ea si ca speri sa fie sentimentul reciproc si vezi ce zice :* bafta multa :X

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Fa-i si tu o propunere!

| Takocska a răspuns:

Ai sanse mari sa te placa. Da sa te convingi du-te la ea si vorbeste cu ea despre lucrul asta. Ca tie iti place de ea si daca simpatia asta e si inversahappy. Mult norochappy

| auroraa a răspuns:

Pai sigur ca te place smug acestea sunt niste semne evidente, insa ii este rusine sa iti spuna, deci eu cred ca trebuie sa te duci la ea si sa incepi sa comunici sau sa o chemi in oras si ea va fi foarte fericita happy Asta cred eu...succes :X

| Io009 explică:

Pai eu am 10 ani.