| Vlad1928 a întrebat:

Ma adresez fetelor. Din ce cauza nu ati raspunde la mesajele primite? Am vorbit mult timp cu o fata si de cateva luni citeste mesajul si nu raspunde. De ce? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Majoritatea se schimba. cum am patit eu. vorbeam mult cu ea si dintr-o data s-a racit si mi-a dat block la mesaje pe facebook. Si daca vorbesc cu alte fete normal ca nu raspund. primesc doar seen..seen...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu toate fetele au incredere in toti baietii necunoscuti. Eu raspund mesajelor dar daca vad ca acea persoana "sare calul" nu mai raspund.

| Vlad1928 explică:

Mersi de raspuns, dar suntem prieteni vechi, ne cunoastem, totul a fost ok pana cand nu a mai raspuns. Alta parere? happy