| ğözde a întrebat:

ma ajutati in legatura cu un status? Era ceva de genu` : Daca intr-o zi plangi, cauta-ma. nu promit ca o sa te fac sa razi dar o sa plang cu tine. Cine imi poate da continuarea acestui status?batting eyelashes Funda. primul raspund :*

Răspuns Câştigător
| Euuw a răspuns:

Daca intr-o zi iti vine sa plangi, cauta-ma.Nu promit sa te fac sa razi, dar pot sa plang cu tine. daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta-ma.Nu promit ca o sa te opresc dar pot sa fug cu tine. Daca intr-o zi nu ai chef sa asculti pe nimeni, cauta-ma.Promit sa tac. Dar daca intr-o zi ma cauti si nu raspund... vono repede..ca am nevoie de tine