| deadeutza a întrebat:

Credeti ca ma poate place? Face niste lucruri diferite cu mine...mergem impreuna la meditatie,,, stam impreuna,,, vorbim multe si altele!

3 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Depinde de tine cum stii sa gestionezi,, si altele,,

| Annim a răspuns:

Daca privirea sa nu-ti aminteste de "prietenie intre un baiat si o fata" atunci Te place, si anume acestea altele ne intereseaza pentru ca sa-ti spun laughing),, Sunt intrigat spune-mi mai multe despre cum se comporta cu tine? (nu doresc funda vreau doar sa te ajut)

| DianneKrieger a răspuns:

Te poate place...dar in aceeasi masura e posibil sa te considere doar o buna prietena!
Te sfatuiesc sa stai putin sa analizezi gesturile lui si felul in care se uita la tine. Numai bine!