| AleAlbu a întrebat:

ma uitam pe un site cu modele de tatuaje si a aparut pe ecran o chestie ca am un troian(virus) si un backdoor.am inchis calculatorul apoi l-am pornit si nu s-a intamplat nimic.o prietena de-a mea a mai avut mai multe troianuri dar atunci nu mai putea sa-si faca nimic pe net nu se pornea mozilia, etc.acum calculatorul meu merge.ce sa fac mai am troian?

4 răspunsuri:
| Chriss_Christian_1991 a răspuns:

1 singur trojan nu iti poate face foarte mult rau, dar virusul se inmulteste mai ceva ca iepurii, deci... ar fi bine sa iti iei un antivirus si sa-l eliminehappy

| AleAlbu explică (pentru Chriss_Christian_1991):

Am un antivirus avira da e mai vechi.

| Chriss_Christian_1991 a răspuns:

Daca ai licenta incearca si fai un upgrade.

| AleAlbu explică (pentru Chriss_Christian_1991):

Deci ieri mi-a aparut ca am 11 troianuri crying si nu puteam sa deschid mozilia dar acum merge tot