| anonim_4396 a întrebat:

Mai demult am scris cu cineva o poezie (are vreo 10 pagini) si, pentru ca acea persoana va pleca din oras as vrea sa ii daruiesc acea poezie scrisa la calculator. Vreau sa ii fac o coperta draguta dar nu am idee ce as putea pune pe coperta. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ApofissPapaya a răspuns:

Depinde ce tema are poezia, daca e de dragoste, cauta pe internet o poza cu un cuplu, cu o fata/baiat singur/a. Daca este despre tu si prietenul/prietena ta, pune o poza cu voi doi, sau o poza legata de prietenie. Gaseste-i tema, iar apoi daca doresti scrie-mi un mesaj si incerc sa-ti dau mai multe idei.E un gest foarte dragut. Numai bine! happy

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns (pentru ApofissPapaya):

Este ceva cu noi doi, dar noi suntem prieteni :p. Cred ca o sa pun o poza funny cu noi doi. Merci :*

1 răspuns: