| anonim_4396 a întrebat:

maine am test la mate, si de obicei nu am emotii, uitati ca astazi e diferit, am emotii, nici la teza nu am avut asa emotii, si sunt pregatita, din punctul meu de vedere. Dar sincer sa zic mie teama sa nu ia altcineva o nota mai mare decat mine... Nu stiti cum as putea sa ma calmez?

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Invatand, muncind, perseverand, iar daca o alta persoana o sa ia o nota mai mare decat tine asta nu inseamna ca trebuie sa lasi garda jos. Data viitoare, incearca sa iei tu cea mai mare nota, iar atunci satisfactia va fi garantata. Multa bafta la test!

2 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

1-2 mg de xanax (alprazolam) inainte de test. functioneaza 100%

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza daca ceilalti au o nota mai mare decat tine. Conteaza sa ai o nota mare de care sa fii satisfacutawinking