| deea10050 a întrebat:

Maine este ultima zi de menstruatie, si familia mea pleaca la piscina eu nu prea vreau sa ma duc, are ceva daca intru in apa? Pentru ca nu imi curge foarte mult...va pup:*

4 răspunsuri:
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Sunt in aceiasi situatie ca tine.Maine ar trebui sa fie ultima zi iar familia mea se duce la piscina.Eu nu ma duc pentru ca aici este o solutie in apa si daca se intampla ceva apa se face galbena.Eu zic mai bine sa stai acasa poate mergeti saptamana care vine.

| Cåpåċεl a răspuns:

Nu se intampla nimic, vei mai pierde din sange dar nu e nimic de speriat.
Insa o problema ar fi sa iti curga in timp ce esti in apa.
Sau daca nu vrei sa intri in apa stai pe plaja.winking

| DعeutZa a răspuns:

Pai decat sa risti sa te patezi sau altceva.mai bine te duci cu ei sa te distrezi.dar stai cu picioarele putin in apa, te bronzezi.acum depinde daca mai ai problema pana maine, poate iti trecebig grin

| Stefi1 a răspuns:

Eu as zice sa nu te duci si nici sa nu intri in apa... cred ca este periculos mai ales cand ai menstruatie! pupici:*! fundita?:*