| cosmyn1999 a întrebat:

Buna TPU.maine ies in oras cu iubita mea.mai vin alte 2 "cupluri" cu noi. ei au planificat sa plece inmpreuna si eu sa o conduc acasa pe prietena mea. ea vrea mult de tot sa ne :* pe gura(sarut) ptc ma mai plat 2 fete din cls.sa o sarut sau nu.eu o plac mult...si suntem se vreo 2 luni...

3 răspunsuri:
| Alynutzaaa a răspuns:

Poi...daca iti place fata si mai ales daca si ea doreste sa va sarutatzi inseamna ca te place si ea happy! Eu spun sa nu mai amani mult acest moment pentru ca va crede ca esti prea timid!

Daca ai ocazia poti s`o saruti si in timpul intalnirii daca reusesti sa fi mai ferit de ochii celorlalte 'cupluri' happy

Succes kiss!

| cosmyn1999 explică:

Scz acolo am scris plat in loc de plac

| Aniia a răspuns:

Daca aveti 2 luni e si normal sa va sarutati. + ca ai zis ca o placi happy. Deci ar trebui sa o saruti!