| alex11 a întrebat:

Cum pot sa sarut iubita mea pe gura dar ea nu vrea cum o fac sa vrea

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Astepti. Sarutul e o chestie romantica, care necesita intimitate, maturitate, dorinta. In primul rand asigura-te ca iubita ta are minim 14 ani, apoi asigura-te ca aveti o relatie de minim 3-4 luni, daca nu mai mult, asa incat ea sa se simta sigura pe ea, increzatoare si relaxata alaturi de tine. Apoi va veni si sarutul. Nu o grabi fiindca va fi urat si traumatizant pentru amandoi.

| Mixed a răspuns:

Ai mai mult de 13 ani?

| soseta ucigasa a răspuns:

Leag-o

| evilspoon a răspuns:

Ii spui ca stii ca e baiat, si ca nu ai nimic impotriva. esti bisexual.

| seawolf a răspuns:

Poate vrea in alta parte, daca nu pe gura.
Nu te-ai gandit la asta?

| Will a răspuns:

Nu.nu.asa ceva. rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gidili. In momentul in care incepe sa rida cu gura pina la urechi, poti s-o saruti si frantuzestehee hee

| alex11 explică:

Pai nu stiu sunt impreuna cu ea de 2 ani

| NoName_6957 a răspuns:

Cati ani ai pustiule? dar ea? ignora...pana sare ea pe tinehappy daca nu, mai sunt destule.