| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Mama e moarta si am visat ca era omorata si era legata de cruce, oarecum cu gatul, arata foarte ciudata, avea un zambet mare si imi venea sa plang dar cand m-am uitat mai lung avea ochii negri si o fata foarte triunghiulara si m-am speriat. Ce poate insemna?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Inseamna ca te uiti la prea multe filme horror.

| Smmo a răspuns:

Nu sunt fan interpretari vise. Probabil ca iti este dor de ea si te simti cam singur sau neinteles, poate nedreptatit. Altfel, te-oi fi uitat zilele astea la vreun film sau vreo emisiune mai nu stiu cum. Incearca sa le eviti. Da ceva de pomana pentru mama, pune o lumanare pentru ea cand iti aduci aminte.