| anonimus010101110 a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare destul de ciudata pentru cei care cunosc semnificatia viselor, azi noapte am visat-o pe mama, dar ideea e ca ea e moarta de 2 ani si in vis nu era tocmai ea, adica avea ochi demonici, gen cum are the nun din seria the conjuring. De asemenea, ochii ei luceau cu portocaliu pe rosu si albastru si pielea ei era toata arsa si neagra, la finalul visului cand m-am si trezit incercase sa ma omoare prin a ma ineca, nu stiu de ce nu reactionasem in vis, adica sunt un barbat masiv pana la urma, probabil pentru ca inca tin la ea? Daca aveti vreo posibila explicatie pentru acest vis, o astept cu mare drag.
P.S am uitat sa adaug faptul ca de cand a murit mama ma cert cu tata foarte des si ii vorbesc cam urat sa zicem si in afara de asta sunt si cam grasut, dar cred ca e ok pentru cat de mare sunt, ma rog, in vis in timp ce incerca sa ma inece imi reprosa aceste lucruri.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cu parere de rau, visele nu reprezinta nimic.Te uiti la filme horror de obicei?

| anonimus010101110 explică (pentru dullcat):

In fiecare zi dar nu ma sperie nimic, stiu ca nu prea au vre o semnificatie dar acest vis mi-a dat cu virgula, adica mama mea care era cea mai blanda persoana sa fie demon incerce sa ma inece?

| mi25 a răspuns:

Te-ai gandit la ea inainte de culcare.

Răspuns utilizator avertizat