| SatraBenzbest a întrebat:

marti fac o excursie cu clasa mea si cu inca o clasa in care se afla si crush.Si n-am idee cu ce sa ma imbrac si mai ales cum sa-i atrag atentia in excursie. Daca ati putea sa-mi dati niste idei de tinute ar fi perfect.Si cateva idei cum sa ies in evidenta!

Răspuns Câştigător
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Nu conteaza cum te imbraci! Daca vrei sa-i atragi atentia, fii mereu zambitoare si vorbeste cu multe persoane, inclusiv cu el, intreaba-l ce face, deschide anumite subiecte, roaga-l sa te ajute cu o informatie.

| SatraBenzbest explică (pentru Strongerthanyou1):

Mersi mult!

| Strongerthanyou1 a răspuns (pentru SatraBenzbest):

Nu ai pentru ce! Sper ca va decurge totul exact asa cum vrei!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa fii vesela, comunicativa, sa vorbesti cu toata lumea, cat mai multe grupuri si o sa te remarce. Dar sa nu fii obositoare si fortata.