| ave1994 a întrebat:

merg intr-o excursie cu colegii si vreau sa stiu si eu cateva jocuri care le putem face in camera la pensiune? va rog! pls!

Răspuns Câştigător
| LauraEU a răspuns:

Poate carti, Fazan(nu-i asa fain), imitati alte persoane cunoscute(poate chiar si colegii tai)...

6 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Neaparat faceti sex! ...protejat.

Răspuns utilizator avertizat
| NagatoTenseiHD a răspuns:

Iati ceva de la tine de acasa ce iti place si tie. Poate o sa le placa si colegilor tai.A da si daca nu ai poate alt coleg o sa va spuna ce sa va jucati.

| LauraEU a răspuns:

Mima,Adevar sau Provocare, Jocul in care trebuie sa pupi pe cineva.

| ave1994 explică (pentru LauraEU):

Mai multe stii?

| LauraEU a răspuns (pentru ave1994):

Poate carti, Fazan(nu-i asa fain), imitati alte persoane cunoscute(poate chiar si colegii tai)...

| Tzitzi12 a răspuns:

Luaţi-vă cărţi şi jucaţi. Dacă aveţi televizor aţi putea să luaţi CD cu flime de toate genurile.Adevăr provocare sau procent, jocuri pe telefoane, faceţi concursuri de dans, faceţi filmuleţe amuzante şi râdeţi. Jucaţi X şi O. Sunt muuulte lucruri