| RadXx a întrebat:

Buna TPU mi-am luat de curand un telefon cu sistem de operare android, zte racer 2 si as vrea sa ma conectez la o retea wi fi si sa am net pe tel gratis se poate cu vreun program ceva?happy va rog raspundeti :Xmati ajuta mult

Răspuns Câştigător
| catalinrizel a răspuns:

Acest telefon merge foarte bine pe net cu wi-fi sau conectare normala prin reteaua din care faci parte. te poti conecta prin wi-fi simplu folosind routerul de acasa, ori din locuri publice care au acces la net gratis prin wireless.