| Floreenofficial a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul, dar nu am sunet crying. De unde de pe net pot downloada pachete cu sunet de instalat? crying
fundita garantat! :* >big grin

Răspuns Câştigător
| Aimee_7045 a răspuns:

L-ai reinstalat tu sau altcineva?
Probabil nu au fost instalate driverele pentru sunetthinking
Video.imagine ai?
Lasa-mi un msj cu id-ul

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Sunetul il poti baga dupa cd-urile de la calculator cand le-ai luat:P... daca nu ai cd ala.pe site www.softpedia.com.sau scrie p google. download driver ''x'' (sounda max,gygabiite, smart audio, etc) depinde ce sunet aveai inainte:P. funda?

Răspuns utilizator avertizat