| unu_4026 a întrebat:

Buna TPU mi-e rusine sa va intreb dar... cum trimiti mass totur celor din lista pe messenger am calculatorul doar de cateva zile ajotorrrrrr funda

3 răspunsuri:
| Zuzy a răspuns:

Buna.
Deci apesi click stanga pe rubrica friends si dai la primul` Broadcast an IM to this group... si apoi scrii mesajul si gta happy! succes.

| Lalala a răspuns:

Unde e scris un grup apesi click-dreaota si dai pe primul: Broadcast an IM to this Group... apesi pe el si si iti apare o casuta...acolo scrii mesajul si apoi dai pe sendwinking

| dudutm a răspuns:

Ai calculator de cateva zile si deja scrii cu in loc de c(e cum nu QUM )... trist.