| cHoCollaTeFllory a întrebat:

...nici nu stiu cum sa incep. Maine, particip la un concurs de inot. Eu, si alti 5 copii buni din alte echipe din alte judete. Problema este aceasta : Sunt pe stop. Antrenorul a zis, ca. trebuie sa fac, ceva sa rezolv problema, ca sa particip. Antrenorul ma scutit de la cateva concursuri. dar nu asa importante. si din cauza asta, acum nu mai poate. Va rog. nu vreau sa dezamagesc, din o problema stupida ca asta. aveti vreun sfat? Va rog, nu luati in bataie de joc

Răspuns Câştigător
| Bemineever a răspuns:

Logic ca nu iau in bataie de joc.Ia un Calciu de vitamina A si un gluconat de calciu(ambele la fiola).Ti se opreste vreo 3 ore jum.Dar sa le iei inainte sa intri in apa cu vreo jum.de ore.Asta am luat si mie cand eram la mare! Bafta la conncurs! Sa fii cea mai buna!:*

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Singura solutie este sa folosesti tampoane interne (OB-uri, de exemplu). Chiar daca esti sau nu virgina, le poti folosi fara nicio grija. Se schimba la 4-6 ore in functie de flux si sunt foarte sigure. Daca te hotarasti sa folosesti, ai in cutie instructiunile de folosire si tot ceea ce mai trebuie sa stii. Sau te poti uita inainte aici: http://www.tampoane-ob.ro/ob-ul-meu/cum-foloseste Eu ti le recomand si iti urez succes la concurs! :)