| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.particip la un concurs de dans si imi e tare frica sa nu imi dezamagesc parintii si antrenorul din cauza emotiilor, dar mai ales antrenorul deoarece isi doreste foarte mult sa castig si pune mult suflet in ceea ce face.ce sa fac?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu trebuie decat sa asculti de sfaturile antrenorului tau, care probabil te-a pregatit psihic si pentru acest moment. Este totusi o greseala din partea ta sa ceri acum sfaturi de pe acest site, sfaturi care pot sa te si incurce mai mult decat te pot ajuta. Mult succes si sa ne spui si noua cum a fost!

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, tu trebuie sa mergi cu capul sus, asculti doar sfaturile antrenorului ta, emotiile le lasi acasa, si cu taria in tine te imbarbatezi si mergi inainte! Succes!