| angel137 a întrebat:

Buna TPU niste prieteni mi-au prezentat ieri un baiat cu 2 ani mai mic ca mine era de treaba ne-am inteles bine.Numai ca in acea seara mi-a marturisit pe mess ca ma iubeste si ca vrea sa fin impreuna si u stiu cum sa-l fac sa inteleaga ca nu il iubesc. Adica nici el nu are cum sa ma iubeasca abia ma cunoscut, dar nu vreau sa-l jignesc...

Răspuns Câştigător
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Ce prosti sunt copii ce le spun fetelor pe messenger ca le iubesc. In locult tau i-as da "ignore" si in realitate. Spune ca si tu iubesti pe altul cu 2 ani mai mare si i-ai spus pe mess ca vrei sa fii cu el, insa el te-a refuzat. Poate pricepe aluzia, daca nu... inseamna ca doar un copilas cam intunecat mental si peste 2 zile ii va trece.

| angel137 explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Sper sa ai dreptate, ca sincer ma inebuneste laughing

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru angel137):

Da-i bice!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru angel137):

Ce s-a mai intamplat?

| angel137 explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Pai i-am zis cum ai zis tu si cica el nu-i nimic ca eu te iubesc si apoi m am enervat si i-am zis ca eu nu-l iubesc deloc si ca nu-l voi iubi si ca m-am impacat cu fostul si i am dat ignor si nu am mai auzit de ellaughing

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru angel137):

Merge si asa! laughing

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Sigur ii va trece daca nu deja i-a si trecut. S-a uitat la prea multe desene animate si crede ca, daca dragostea nu are varsta, se poate lauda partenerilor sai de joaca in nisip cu iubita sa ce-ti incanta privirea.

| angel137 explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Sa stii. oricum nu-mi pasa nu mna mai intereseaza sentimentele lui am incercat sa-i explic frumos si nu a inteles deci treabaa lui merci oricum de idee :X

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru angel137):

Pai cam asta iti sugerasem si eu: a dat dovada de nu prea multa inteligenta, deci i-ai dat "ignore" si in lumea reala.

10 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Abia atunci era prima oara cind te vedea? sau te stia mai de mult timp macar din vedere? poate te cunoastea cu mai mult timp in urma si te iubea in secret? cati ani are el?