| ralucamirabela a întrebat:

Buna TPU.kiss Nu imi mai suport colegii.mereu se ia de mine. unii nu ma suporta si mereu ma faq de ras la ceilalti colegi, ma faq in toate felurile...si incer sa ripostez, dar nu prea imi iese. dirigintei i-am spus, dar nu a facut nimic in legatura cu asta.Si unii colegi imi pun mana pe sani si pe fund.si chiar detest chestiile de genu asta. ce sa faq?! Ei vin mereu la mine, nu eu ii provoc.eu stau in banca mea sau ies pe afara...si se ia de mine fara motiv.si cand ajung acasa incep sa planglaughingincerc sa ma abtin la scoala. ei ma trag de par.ma ia pe la spate, ma trage pe spate tinandu`ma de gat.si eu am probleme cu gatu` si le spun mereu, dar degeaba. vreau sa ma mut la alt liceu dar nu vor parintii mei.crying nu mai suport.imi vine sa mor.helpkiss funda:O3

2 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Pai daca diriginta nu face nimic fa tu, cand iti mai fac cgestii de genu articuleza`le cate o palma, cand iti mai pun mainile pe sani sau fund da`le un shut in c***e, cand te fac de ras la alti colegi fa`i si tu pe ei nu trece cu capul in jos(eX: unul zice : uite`o si pe ...asta raspunde`i in acelasi mod) sau o alternativa incearca sa te interezi inntr`un grup de mai multe fete astfel iti vor mai lua si ele apararea Crede`ma stiu ce zic am trecut si eu prin astea si stiu e foarte stanjenitor iti vine sa-ti iei campii
Bafta`!

| Dเlє๓คTค a răspuns:

Du`te la director sau...Incearca sa iti convingi parintii sa te mute in alta clasa.Fa orice iti sta in putinta! Si mie mi se intampla la fel dar eu am incercat totul cu parintii mei dar nu reusesc sa ii conving! Nu stiu cum am rezistat 7 ani cu colegii astia. noroc ca mai am un an si imi iau zborul spree liceu! Succes!