| LarissaMouse a întrebat:

nu mai stiu ce sa fac! de la o vreme nu ma mai simt bine.nu am chef de absolut nimic, decat sa stau in pat.nu de mult timp sunt in starea asta.parca as fi plictisita tot timpul dar cand imi propune cineva sa fac ceva ca sa imi treaca nu am chef...ma puteti ajuta voi? va roog. dau si fundita.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și nu te motivează nimic să faci?
Mai gândește-te!
Nu lăsa astenia să-ți invadeze spațiul.
Pa, pa.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Asta e astenia de toamna. o sa-ti treaca la iarna!

| Bl0ndu12 a răspuns:

Si eu ma simt exact lafel.Stau doar la pc, mananc si dorm.Incearca sa mai iesi afara cu fetele/baietii in oras mai distreazate.winking

| Ollycika a răspuns:

Incearca sa nu lasi lenea sa te doboare.Nu te lasa invinsa de plictiseala.Ai putea iesi la o plimbarika.Sau chiar ai putea organiza cu prietenii un pik-nik.De obicei eu asta fac cand ma plictisesc... Sper ca te-am ajutat!