| Sara2 a întrebat:

de la un timp ma simt obosita plictisita nu am chef de net stau in fata calculatorului si nu stiu ce sa fac, ies in club la pizza la plimbari la suc la film la teatru ma uit la tv pur si simplu ma simt plictisita, sunt plictisita si cand vine vorba de baieti nu mai sunt asa voi fetelor stiti cum e cand te intalnesti cu fetele la cafea si stati la barfa sunt plictisita si atunci, nu am chef nici sa dorm stau seara in pat ma uit pe pereti si am nervi ca trebuie sa dorm, nu stiu de ce oare starea asta asa mare de plictiseala orice as face orice as zice, si la scoala (sunt eleva la seral) mi se pare ca nu se mai termina ora, timpul devine infernal, ce pot face sa scap de starea asta? stiu ca suna ciudat dar vb serios

1 răspuns:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Apucă-te de citit. Mai ieşi şi cu băieţi. Ia-ţi un loc de muncă atractiv (dacă tot eşti la seral).
Ah... fă-ţi un prieten.
Şi... aşteaptă să termini clasa a XII-a/a XIII-a şi du-te la facultate happy