| Didu25 a întrebat:

Nu mi-a venit menstruatia de 2 saptamani. Acum 2 zile m-am simtit rau iar dimineata iarasi mie greata si imi vine sa vomit. mentionez ca nu mi-am inceput viata sexuala deci insarcinata nu pot fii. ma puteti va rog ajuta. ati patit vreodata asa?:-s

1 răspuns:
| EyeCandy a răspuns:

Asta se intampla din cauza ca nu ti s-a regulat inca menstruatia. la unele persoane dureaza mai mult pana sa se reguleze, iar asta poate fi un motiv pentru care ti-a intarziat. In legatura cu greata, nu mai sta mult in soare, se poate sa fii facut o forma usoara de insolatie. Sper ca te-am ajutat! :*