| anonim_4396 a întrebat:

happy Nu pot spune ca sunt o fana Michael Jackson, dar ii ascult melodiile in fiecare zi, pentru ca ma relaxeaza, imi dau o stare de bine... Voi ce parere aveti despre Regele Muzicii Pop? big grin

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ca e mort!
Daca apreciezi un artist nu inseamna ca trebuie sa te lauzi. Care e intrebarea? Nu are nici un sens...

| mona a răspuns:

Spun numai atat:a fost idolul meu in copilarie

| kiduţa18 a răspuns:

Nu a fost şi nici nu e idolul meu. Dar, îmi plac melodiile lui şi mi se pare bun, atât la partea cu muzica, dar şi un om bun. Îmi pare rău că nu l-am ascultat mai mult când era în viaţă.