| AkiraCullen a întrebat:

Nu stiti cum as putea sa fac sa nu mai fiu asa timida? Adica sa ii pot spune unui baiat ce simt (de exemplu). Va rog! Funda! love struck (Scuzati daca am gresit categoria!)

Răspuns Câştigător
| deeyutzza94 a răspuns:

Buna! Poi un sambet discret si o privire cred ca sunt suficiente ca baiatul sa vada ca esti interesata de el. Daca nu, inceearca sa interactionez mai mult cu el.intreba-l ce face, cum se simte, invintal in oras cu mai multi prieteni, iar apoi doar voi 2.Nu trebuie sa f timida, si tu insati. Sper ca te-am ajutat. Funda?:X