| IubesteEa a întrebat:

Buna TPU nu stiu cum sa incep de la un timp fostul tot ma ignora si nu stiu de ce care ar putea fi problema?prima oara l-am ignorat eu si se baga inseama acum el ma ignora amandoi de fapt si e greu pentru mine mai simt ceva pentru el dar nu mult ci putin la scoala ma face cioara in toate felurile si rade ,iar pe mine ma enerveaza .Ieri a fost altceva mi-au spus 2 colege de ale mele ca celalalte colege mi-au mancat mancarea din ghiozdan si eu mam enervat si i-am zis lui diana aia care mi-a spus sa se dea ca eram nervoasa si fostul s-a uitat la mine de ce?cand am iesit in curte arunca toti cu bulgare in mine si el mai dadea la aia care aruncau in mine de ce?apoi mi-a dat si el si i-am zis esti nesimtit apoi a zis scuze nu am vrut sa dau in tine si zic eu mdaa sigur si imi zambea si venea dupa mine ma rog doar a zis scuze de ce?nu stiu de ce se comporta asa de ce ma face in toate felurile?si la facut pe fratimiu cioara care e coleg cu el si ii zic eu auzi ce ai cu el si el spune te am facut pe tine cine te a bagat inseama si am plecat l-am ignorat dupa ce a m plecat a facut cra cra e prost ! de ce credeti?apoi i-am zis lui dirigasa si mi-a zis ca vorbeste cu el pe naiba nici nu a vorbit si i-am spus vezi ca te am spus lui dirigata si zambea!vreau sa ii zic luni vezi k te am spus lui dirigata si s-a dus sa vorbesca la telefon cu tactu sa il mint credeti ca se va potoli?daca nu dati-mi si mie niste injuraturi va rog in caz ca ma enerveaza rau!sau ma injura !nu stiu eu cred ca mai tine la mine si incearca sa se razbune ca nu il bag inseamna poate fi asta?

2 răspunsuri:
| Adelin16 a răspuns:

Poate injuraturi: marș ma dracu din fata mea imputitule, du-te dracu de jeg, ****i morti matii

| merida a răspuns:

Injurandu-l nu faci decat a-i dai apa la moara. Evita-l o perioada, daca poti nu mai aparea in calea lui dar fara sa spui la nimeni ce intentii ai. lasa-l sa-si faca griji pentru tine, sa intrebe de tine unde esti, ce ti se intampla si poate intre timp iti faci un nou prieten ...Bafta!