| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Nu stiu cum sa incep si cum sa continui, imi e putin rusine.
Dar. voi incepe. Colegul meu de banca a luat-o razna, ma musca, ma gadila, ma tachineaza, dar azi a fost total nebun laughing).
Cateodata simt ca il urasc atata de mult de nici nu mai vreau sa-l vad si alteori imi vine sa-l iau de mana. Ce se intampla cu mine?
Si mai degraba, ce se intampla cu el?

Rog seriozitate si nu batere de joc.

Funda happy.

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bună.
Din faptele lui, se vede că te place. Tipul e total îndrăgostit de tine, sau mă rog, aşa cred eu. Deci, eu cred că băiatul simte ceva pentru tine; ceva mai mult decât prietenie.

O zi bună.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru positivity):

Sunt baiat.Ai-ai.Sau pur si simplu asa ceva fac si eu cu una dar nu o placlaughing, pur si simplu baietii sunt asa.big grin

| positivity a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Înseamnă că calculele mele sunt total greşite. laughing
Dar, totuşi trebuie să existe un motiv pentru care faceţi asta, nu?
Din câte ştiu eu, când băieţii necăjesc foarte mult o fată, acel băiat te cam place. Voi băieţii sunteţi foarte misterioşi.
Când credeam că ştiu ceva despre voi, tocmai am dat-o-n bără; şi de fapt văd că nu ştiu nimic. =)

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru positivity):

Stii tu cevalaughing.Noi ca noi.Voi ca voirolling on the floor

| Michiiiiiiiiii explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Corect!
Am un baiat in clasa care le mangaie, da, si le tachineaza pe majoritatea colegelor! laughing) Deci, nu poate fii indragostit de toate.

| SMarius a răspuns:

Poate e un salbatic, nebun, varcolac, prost etc...sau poate e indragostit de tine! Bafta cu el!

| αlєxαηdєяυ a răspuns:

Eu necajesc toate fetele din clasa. dar asta nu conteaza. sunt putin dereglat silly laughing e posibil sa te placa. lasa`l pe el sa faca primul pas laughing si tie iti place de el smug

| Michiiiiiiiiii explică (pentru αlєxαηdєяυ):

Nu pot sa spun ca il chiar placc laughing.
Cateodata simt ca vreau sa-i dai doua dupa cap.
Alteori simt ca vreau sa-l imbratisez whistling.
Deciiiiiiiiiiii... ramene de vazut, totul vine de la sine.smug

| αlєxαηdєяυ a răspuns (pentru Michiiiiiiiiii):

:X asa-i dragosteahee hee imprevizibila.e normala treaba ...stai linistita se va rezolva =)

| Michiiiiiiiiii explică (pentru αlєxαηdєяυ):

Cred ca avem un baiat indragostit smug.

| αlєxαηdєяυ a răspuns (pentru Michiiiiiiiiii):

Fals rolling on the floor ^_^