| Chainsaw a întrebat:

Buna tpu.Numai suport cosurile eu simt ca innebunesc.Acum 3 zile numai aveam nici un cos ma dadusem cu creme etc.Acum peste o sapt trebuie sa imi vina ciclul si iar m-am umplut.Doamnee! ce sa fac sa scap de ele? Pt ca ma tin pana luna viitoaresad

2 răspunsuri:
| Andreea304 a răspuns:

Poti sa te dai cu creme care contin aloe.Eu am acasa aloe si cand imi mai apar cosuri rup o frunzulita de la planta si o desfac, iar cu cleiul acela lipicios ma dau pe zonele unde mi-au aparut cosurile. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Drujbamare a răspuns:

Foloseste o crema cu extract de sperma de balene.Nu glumesc, aceasta usuca cosurile si hidrateaza pielea big grin funda?