| anonim_4396 a întrebat:

Hei. De curand m-am apucat sa scriu o carte. Am mai avut tentative care au esuat lamentabil, din pacate. Nu stiu daca de data asta e tot un capriciu sau chiar va iesi ceva din asta. Oricum, momentan sunt pusa pe treaba. As vrea sa comunic cu toti cei care scriu/au scris/vor sa scrie o carte. M-ar ajuta mult, multumesc. (contact: patricia. burlea@yahoo.com)

3 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Nu imi da id ca fiind valid oricum nu am scris o carte doar mici povestioare si o poezie dac te intereseazabig grin

| Pp21 a răspuns (pentru MariaChrii):

Asta pentru ca am pus din greseala un spatiu. Nu conteaza ce ai scris. (patricia. burlea)

| MariaChrii a răspuns (pentru Pp21):

Gata