| CiocolataCuPiper a întrebat:

Dau FUNDA, cititi tot va rog- deci imi place de un baiat, el a intrat o data pe mine pe facebook nu i-am raspuns, a 2-a oara cand a intrat pe mine am raspuns si nu a mai zis el nimic, iar a 3-a oara cand a intrat am vorbit laughing) doar ca eu a trebuit sa plec dar spre surprinderea mea mi-a dat block nu inteleg de ce oricum, ne-am vazut la club (avem prieteni comuni ) si ne tot uitam unul la altul si ne zambeam doar ca eu doar ca la mine mai tot veneau alti baieti vorbeam, radeam cu ei, iar baiatu respectiv parea suparat adica statea si se uita in gol cateodata se intorcea cu spatele... mie imi plae foarte tare de el si cred ca si lui de mine deci cum sa dau de el? 1 sa imi fac rost de numarul lui si sa ii scriu eu mesaj ( ce as putea sa ii zic? ) sau 2. sa ii zic prietenei mele sa intre e el ( ce sa ii spuna? )... va rog sa ma ajutati :*

2 răspunsuri:
| Apostolescu_Julia_1990 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el direct si sa "clarifici" situatia! nu te lua dupa niste priviri aruncate din cand in cand in club, euforia face minuni uneori sau betia! cel mai bine e sa vb direct tu cu el! atunci o sa vezi cum sta situatia cu adevarat! daca te placea cu adevarat eu zic ca insista si nu iti dadea block dar acuma...cine stie ce e in capul lui

| CiocolataCuPiper explică (pentru Apostolescu_Julia_1990):

E o persoana mai timida din cate am auzit. cum as putea sa il intreb?