| xXFrappeGirl a întrebat:

puppy dog eyes.

-Prietena mea cea mai buna, de fapt fosta, mi-a zis asa : " Du-te inapoi pe centura de unde ai venit ". Adica m-a facut curva.

-Ea si inca 2 care vezi doamne noi 4 eram mari prietene.
Acum, am ramas cu putin prieteni... Pentru ca pe ceilalti ii ignoram. Stand cu ele.

-Acum, mi-au ramas doar 2 prieteni foarte buni.

Mai ales ca una din ele imi este si colega de banca straight face.
Sincer, chiar nu mai vreau sa ma impac cu ele.
Dar cum pot rezista ' tentatiei '?

Deci intrebare :
Ce sa fac sa nu ma atraga iar, in grupul lor?!

-funda

6 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Daca esti gras n-ai ce faci, trebuie sa accepti, nu putini oameni sufera de asa un tip de obezitate mai ales in America, tttrebuie sa faci sporti, BAFTA big grin

| Iubibilăă a răspuns:

Gandeste-te bine. Inima ta vrea sa stea cu niste persoane pline de rautate, iar tu incerci sa nu fi atrasa.
Pana la urma tu ce vrei? Daca tu chiar vroiai sa le uiti pe acele persoane de ce mai ai dubii?

| xXFrappeGirl explică (pentru Iubibilăă):

Imi poti da add? puppy dog eyes. [ siminikmik ]

| MeddyMaddy a răspuns:

Nu le mai baga in seama, incearca sa le eviti.

| KenVyQ a răspuns:

Nu mai le baga in seama si lasa gura lor sa semene cuvinte care le descriu caracterul..impaca-te cu vechii prieteni sau daca aia 2 prieteni ff buni iti sunt adevarati prieteni opreste-te la ei.Eu am in jur de 20 de prieteni (nu ma laud) si doar 6 dintre ei imi sunt prieteni foarte buni. Funda?:X

| aura36 a răspuns:

2 prieteni sunt de ajuns pentru unii, dar daca tu nu vrei sa te imapci cu fostii preieteni si vrei sa ii ignori, iti sugerez sa iti faci alti prieteni laughing