| AlexandraIleana a întrebat:

Ofer fundita.Ieri m-am simtit foarte naspa, abia puteam sta in picioare, eram slabita...si am iesit afara sa iau o gura de aer in speranta ca imi revin.Da era si frig si asa.Inaine sa ma simt asa naspa umblam cam dezbracata afara si era un pic cam frig.Si aseara abia am putut dormi..am adormit dupa ce am vomitat.Astazi iar am starea aia. Oare din ce cauza? Ca nu iau calciu? Ca fumez? Chiarnu stiu. Am 17 ani.

2 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Poate esti insarcinata...mai usor cu nicotina ca nu iti face bine

| florinsalam123456789 a răspuns:

Se poate sa fie si lipsa de calciu, de la fumat nu cred. Cel mai mult cred ca e lipsa de calciu, dar cel mai bine te duci la un medic, nu poti fi sigura de asta