| AllexXaS a întrebat:

Ok deci...pana acum am mai vaut 2 laptopuri dar s-au stricat(m-am impiedicat prin casa, eram cu ele in mana si zbbaaaaang!)In fine.Parintii mi-au zis ca daca imi strang jumatate din bani SINGURA(mda...cam ciudatconfused, nu ca ar fi problema de bani dar vor sa ma faca mai responsabiila) imi mai dau ei cealalta jumatate si imi iau alt laptop.Problema e ca nu stiu cum sa strang 600-700 lei asa repedestraight face(vreau cam in 3-4 luni)HEEEELP! Si nu accept raspunsuri stupide gen:vinde peratde sau tzigari.

PS:am 12 ani... dar pot face chestii maretzelaughing)

3 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Bagate pe siteuri vpay per view pay per click si poti sa strangi bani daca zici ca poti face chestii marete daca nu sti cum sta treaba cu asa ceva documenteaza te pe google

| AllexXaS explică (pentru seen):

Mda...stiu ce-s alea...da zi-mi site-urilaughingwinking

| seen a răspuns (pentru AllexXaS):

Neobux cam atat imi vine in minte restul poti sa le gasesti prin google.ro search site pay per click