| Bogdanescu a întrebat:

Buna TPUcrying! Parca dintr-o data lumea ma urastesadnimeni nu ma prea baga in seama,si de pe TPU,ce aveti cu mine,eu nu am facut niciun rau,numai oameni rai gasesti peste tot,nici o picatura de fericire,voi va simtiti asa? Adica vreau sa spun lumea se comporta urat cu toti cu mine dar eu nu am facut nimic, numai de cei nevinovaticrying

Răspuns Câştigător
| Surry a răspuns:

Eu zic sa incerci sa schimbi cv, acel cv poate incepe cu look-ul tau, cu prieteni, cu ce crezi tu ca te face sa te simti neimportant. Orice om are dreptul la schimbari in viata sa. Sper ca odata ce vei face o schimbare, sa nu iti mearga decat de la foarte bine in sus.winking:d

6 răspunsuri:
| Katherineeeeeeee a răspuns:

Hei happy nu trebuie sa fii suparat pentru ca in viata fiecare om are astfel de momente... de exemplu si eu acum am o perioada mai dificila dar incerc sa ma gandesc ca va trece si dupa ce va trece voi fi fericita. Asa ca nu te descuraja incearca sa privesti "lumea" cu alti ochi si ai sa vezi ca totul se schimba happy

| Kennziiie a răspuns:

NU TE-AM PLACUT NICIODATAAAA... glumesc! Pai eu nici nu te cunosc... Urasc ca nu mai exista zile de genu' -Am un creion rosu, vrei sa fim prieteni?-, acum toata lumea e rea cu toata lumeastraight face. FUCK OFF PPL! Unde`i iubirea? pacea sufleteasca? hippi`o`timea?! unirea cu natura?!rolling on the floor scuze, e tarziu pentru creierasu' meu deci sunt cam vaarza. Deci, am un creionash verde, vrei sa fim prieteni?puppy dog eyes

| Bogdanescu explică (pentru Kennziiie):

De sigur ca vreau, poneiule miclaughing

| Kennziiie a răspuns (pentru Bogdanescu):

rolling on the floor nu`s poney! Sunt o Barbie b-).

| Bogdanescu explică (pentru Kennziiie):

I'm a barbie girl, in the barbie world, life in plastic, is fantastic!laughing

| Kennziiie a răspuns (pentru Bogdanescu):

You can brush my hair \:d/