| exactcumvreau a întrebat:

am 16 ani si sunt in Italia. pe 24 august este ziua iubitei mele pe care o iubesc enorm si sunt absolut sigur ca si ea ma iubeste la fel de mult iar eu pe 20 ajung acasa. ce cadou as putea sa-i fac asa ca sa fie si de ziua ei si ca am ajuns din nou acasa?
sa fie ceva care sa-i placa foarte mult.
va rog dati-mi niste sfaturi
dau si fundita.

Răspuns Câştigător
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un cadou si sa il ascunzi undeva iar ea sa ajunga la el prin biletele pe langa asta poti sa ii scrii pe multe hartiute te iubesc si sa umpli pereti cu ele sau poti sa scrii undeva mare pe un perete te iubesc cult de tot esti tot ce am mai frumos pe pamantul asta fara tine nu as viata mea nu ar mai avea rost esti sigura persoana care imi da putere sa lupt si sa trec peste orice si imi doresc sa imbatranesc langa tine, sa o duci in locul unde ai scris lucrul scrisorica legata la ochii si cand ii dai esarfa jos sa ii dai si un trandafir. sper ca te-am ajutat macar un pic

4 răspunsuri:
| SyndicateX a răspuns:

Ce **** de relatie e asta tu in Italia ea in Romania, las-o impace poate isi gaseste unul care poate avea grija de ea, care sa o stranga in brate cand trece prin momente grele.

| Retardatus9000 a răspuns:

...pai cadoul ar fi asa.Du-te trist pe usa in casa trist.si astepti sa vedem ce zice daca o sari pe tine tio da un pupic eu stiu.si ii iei un cadou il dai dupa ti-a dat un pupic cadoul ar fi un lantisor frumos.si o bratara argintie stralucitoare

| exactcumvreau explică:

Syndicate daca eu am plecat in Italia ca sa muncesc ca sa pot sa-i fac toate placerile nu inseamna ca nu este o relatie buna. si daca ne iubim amandoi la fel de mult distanta nu este un obstacol. dar na daca tu nu stii ce inseamna iubirea adevarata te rog sa nu mai dai raspunsuri. si eu am cerut un sfat despre cadou nu despre asta. mersi mult!

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru exactcumvreau):

Ma bucur ca am putut sa iti fiu de ajutor.