| RoxxuInna a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza tampeniile acestea cu sfarsitul lumii? angry

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe mină mă enervează cei care fac o astfel de propagandă mințind lumea cu sfârșitul lumii!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Lasa...azi se vor termina.
a trecut asa -zisul sfarsit al lumii!

| FoarteLetargic a răspuns:

Ba da. Sunt numai aburelilaughing

| ßhåååå a răspuns:

Buna.bineinteles ca ma scoate din sarite. domne asta nu stie nimenix( doar Dumnezeu.cei care vorbesc prostii din astea nu au frica, sau rusine, au capu ala gooolrolling on the floor eu cred ca pe toti deranjeaza...dar vina o poarta si cei care ii invita pe nebunii astia sa vorbeasca oh go on

| cristinna23 a răspuns:

Ba da si inca foarte mult daca o sa vina sfarsitul lumii, noi nu vom stii nu va fi programat de noi

| LonelyGirl007 a răspuns:

BA...ma exaspereaza chiar, dar asta e...Ce sa faci cu prostimea din ziua de azi.Nu se poate trata straight face Keep real XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine mă enervează ăștia care cred.