| andreicaia99 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! hel me! peste 6 zile e ziua mea. am in jur de 9 invitati majoritatea 6 la numar au gusturi comune fotbalul dar ceilalti 3 nu au nicio treaba cu acest sport ce sa fac pentru a se simti bine toti dati-mi idei de o zi speciala implinesc 14 ani de la cap la coada cu sa aduca mancarea la cat sa inceapa petrecerea pana la cat sa tina? vot si funda la cei mai inventivi

Răspuns Câştigător
| Haizambeste a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa inceapa la 13:30 si sa se termine la 23:30.
Daca vrei sa o faci la un icnic sau in aer liber... ar trebui sa ti cont si de gusturile celorlalti 3. Adica nu stiu. dupa ce jucati fotbal sa jucati si voley sau ce le place lor, sa nu se supere.
Daca o faci acasa... puteti sa faceti altceva sa va mai uitati la un film sa dansati, sa spargeti baloane (eventual) laughing). Depinde si de gusturile si preferintele tale big grin

Iar daca o faci la un local e perfectwinking

Multa bafta si un mare ''La Multi Ani'' din partea mea sa va distrati!
Fundita? :*

| andreicaia99 explică (pentru Haizambeste):

Mi-o fac acasa am pc si ps2 poker si altele eu ziceam de fotbal pe ps2 sau pc ne uitam si la filme... si da ai fundita!

1 răspuns: