| Matei4 a întrebat:

Peste o saptaman vreau sa merg la piscina. Am putina burta si putine kg in plus. Pot da jos ceva din ele pana atunci?

3 răspunsuri:
| comyne a răspuns:

Cel mai bine este sa te simti bine in pielea ta si sa nu iti pese de ce cred alti. Nu are rost s ate stresezi pentru cateva kilograme in plus

| Delcatty a răspuns:

Unul singur. E sanatos sa slabesti maximum un kilogram pe saptamana. Prin sport, dar mai ales prin a nu depasi, in functie de inaltime, 1200 kcal pe zi. Ia-ti myfitnesspal si contorizeaza.
Altfel, e deja o idee buna ca vrei sa slabesti, dar nu te stresa. Nu e lumea atat de critica la piscina. Fiecare isi vede de inotatul lui.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ai ambiție și te apuci de vreun sport cu siguranță vei da jos câteva kg.